Наші послуги

Брендинг / Ребрендинг

Наша компанія надає спектр послуг в даному напрямку:

1.

Аналітика. При створенні нового бренду, або ребрендингу вже давно існуючої компанії проводиться аналітика ринку, аналіз цільової аудиторії, маркетингова стратегія. Створення концепції візуального стилю майбутнього розвитку бізнесу. Ефективність позиціонування на ринку.

2.

Адаптація бренду під сучасні ринкові умови. Підняття позицій бренду на ринку. Збереження впізнаваності бренду в очах існуючої цільової аудиторії до моменту ребрендингу. Залучення нової цільової аудиторії.

3.

Розробка Логотипу / Логобука, який включає в себе: Розробка Логотипу у векторному форматі (великий, малий, фавікон, чорно-біла редакція, корпоративний знак, приклади реалізації даного логотипу на різних пристроях, друкованої продукції, банерах). Правила використання логотипу. Розробка запам'ятовується унікального фірмового знака, відповідно до новітніх тенденцій графічного дизайну, вибирає найбільш актуальні шрифтів, історію і ідею створення бренду / логотипу, правила використання.

4.

Розробка айдентики: Створення фірмового стилю Розробка фірмових шрифтів фірмові кольори Дизайн логотипу Дизайн упаковок / боксів / конвертів Дизайн фірмових карт / знижкових систем Дизайн фірмової документації

1/2

Ми використовуємо такі технології

Створення нових можливостей

vueJS
Angular 8
C#
MSSQL
ASP .NET CORE
EF CORE
mongoDB
.NET CORE

Реалізовані проекти

1/18
01

Великий стек найсучасніших і надійних технологій на 2019 рік, дозволяє охопити всі необхідні сфери оптимізації бізнесів-процесів: від розробки продающих, сучасних сайтів / мобільних додатків, маркетингу, до проектування фінансових платформ / унікальних CRM систем.

02

Аналіз відвідуваності. Джерела трафіку. KPI. Аналіз маржинального прибутку і доцільності рекламних кампаній. Аналітика. Пошук найбільш ефективних методів, коригування процесів. Пошук нових шляхів розвитку компанії. Висновок на міжнародний ринок.

03

Великий, стабільний і професійний штат розробників / дизайнерів / маркетологів забезпечує надійну і постійну підтримку для автоматизації та розширення великого бізнесу.

04

Методологія управління проектами, побудована на принципах тайм-менеджменту забезпечує постійний контроль і звіти про виконану роботу, що гарантує розробку продукту в зазначені терміни.

05

Використання сучасних трендів і тенденцій в сфері світового веб-дизайну! Штат досвідчених дизайнерів, які працюють в тандемі з маркетологами. Розробка логіки продукту, створення максимально зручних для користувача інструментів / інтуїтивно-зрозумілих інтерфейсів. Комплексний UX / UI підхід до розробки інтерфейсів веб-сайтів, інтернет-магазинів і програмних рішень.

06

SEO + PPC + SMM. Ефективне комплексне просування веб-сайтів / продуктів, засноване на використанні всіх максимально актуальних каналів інтернет-реклами. Розробка персональної стратегії просування досвідченими маркетологами, зростання і контроль відвідуваності і продажів. Розробка індивідуальних систем аналітики даних.

07

Є постійними digital партнерами безлічі міжнародних / європейських / українських компаній і корпорацій. Надаємо максимально оптимальні рішення для завдань будь-якої складності, відповідно до бюджетів, стратегією і розвитком компанії.

7 причин почати автоматизацію бізнесу з нами

01 Технології

02 Аналітика

03 Штат

04 Управління

05 Дизайн

06 Digital маркетинг

07 Клієнти

1/7