Наші послуги

E-commerce рішення

Розробка інтернет-магазину ділиться на 10 основних етапів:

1.

Прототипування/юзабіліті.

2.

Складання повної технічної документації на проект, відповідно до обраних технологіяміі і концепцією реалізації. Визначення гнучкою і максимально зручною методології управління проектом.

3.

UX / UI дизайн відповідно до маркетинговим аналізом, аналізом конкурентів, цільовою аудиторією, світовими трендами і тенденціями 2019 року.

4.

Складання повної технічної документації на проект, відповідно до обраних технологіяміі і концепцією реалізації. Визначення гнучкою і максимально зручною методології управління проектом.

5.

Розробка зовнішньої частини сайту, що має на увазі під собою перенесення макетів в веб формат. Розробка функціональної частини сайту. Впровадження модулів.

6.

Розробка адміністративної панелі сайту. Підготовка сайту під SEO оптимізацію і рекламні кампанії.

7.

Розробка бази даних, Інтеграція сайту із зовнішніми системами. Розподіл ролей управління адміністративною панеллю. \nРеалізація основних сервісів системи проекту з подальшим їх розширенням і сінхранізаціей взаємодії. Розробка API для обміну даними з зовнішньою частиною сайту, базою даних, кеш-сховищем, логування.

8.

Реалізація модулів роботи з платіжними система, обробки замовлень.

9.

Тестування, оцінка якості розробленого продукту.

10.

Вибір максимально зручного сервера для готового продукту. Розгортання сайту на домені замовника.

1/5

Ми використовуємо такі технології

Створення нових можливостей

vueJS
Angular 8
C#
MSSQL
ASP .NET CORE
EF CORE
mongoDB
.NET CORE

Реалізовані проекти

1/18
01

Великий стек найсучасніших і надійних технологій на 2019 рік, дозволяє охопити всі необхідні сфери оптимізації бізнесів-процесів: від розробки продающих, сучасних сайтів / мобільних додатків, маркетингу, до проектування фінансових платформ / унікальних CRM систем.

02

Аналіз відвідуваності. Джерела трафіку. KPI. Аналіз маржинального прибутку і доцільності рекламних кампаній. Аналітика. Пошук найбільш ефективних методів, коригування процесів. Пошук нових шляхів розвитку компанії. Висновок на міжнародний ринок.

03

Великий, стабільний і професійний штат розробників / дизайнерів / маркетологів забезпечує надійну і постійну підтримку для автоматизації та розширення великого бізнесу.

04

Методологія управління проектами, побудована на принципах тайм-менеджменту забезпечує постійний контроль і звіти про виконану роботу, що гарантує розробку продукту в зазначені терміни.

05

Використання сучасних трендів і тенденцій в сфері світового веб-дизайну! Штат досвідчених дизайнерів, які працюють в тандемі з маркетологами. Розробка логіки продукту, створення максимально зручних для користувача інструментів / інтуїтивно-зрозумілих інтерфейсів. Комплексний UX / UI підхід до розробки інтерфейсів веб-сайтів, інтернет-магазинів і програмних рішень.

06

SEO + PPC + SMM. Ефективне комплексне просування веб-сайтів / продуктів, засноване на використанні всіх максимально актуальних каналів інтернет-реклами. Розробка персональної стратегії просування досвідченими маркетологами, зростання і контроль відвідуваності і продажів. Розробка індивідуальних систем аналітики даних.

07

Є постійними digital партнерами безлічі міжнародних / європейських / українських компаній і корпорацій. Надаємо максимально оптимальні рішення для завдань будь-якої складності, відповідно до бюджетів, стратегією і розвитком компанії.

7 причин почати автоматизацію бізнесу з нами

01 Технології

02 Аналітика

03 Штат

04 Управління

05 Дизайн

06 Digital маркетинг

07 Клієнти

1/7