Наші послуги

Професійна розробка веб сайтів

Розробка сайту для бізнесу, ділиться на 9 основних етапів:

1.

Прототипування/юзабіліті.

2.

Складання повної технічної документації на проект, відповідно до обраних технологіяміі і концепцією реалізації. Визначення гнучкою і максимально зручною методології управління проектом.

3.

UX / UI дизайн відповідно до маркетинговим аналізом, аналізом конкурентів, цільовою аудиторією, світовими трендами і тенденціями 2019 року.

4.

Розробка архітектури проекту. Розподіл проекту на 2-х тижневі спринти, що дозволяє замовнику завжди бути в курсі розробки проекту і отримувати звітності про виконану роботу.

5.

Розробка зовнішньої частини сайту, що має на увазі під собою перенесення макетів в веб формат. Розробка функціональної частини сайту. Впровадження модулів.

6.

Розробка адміністративної панелі сайту. Підготовка сайту під SEO оптимізацію і рекламні кампанії.

7.

Розробка бази даних, Інтеграція сайту із зовнішніми системами. Розподіл ролей управління адміністративною панеллю.

8.

Тестування, оцінка якості розробленого продукту.

9.

Вибір максимально зручного сервера для готового продукту. Розгортання сайту на домені замовника.

1/5

Ми використовуємо такі технології

Створення нових можливостей

vueJS
Angular 8
C#
MSSQL
ASP .NET CORE
EF CORE
mongoDB
.NET CORE

Реалізовані проекти

1/18
01

Великий стек найсучасніших і надійних технологій на 2019 рік, дозволяє охопити всі необхідні сфери оптимізації бізнесів-процесів: від розробки продающих, сучасних сайтів / мобільних додатків, маркетингу, до проектування фінансових платформ / унікальних CRM систем.

02

Аналіз відвідуваності. Джерела трафіку. KPI. Аналіз маржинального прибутку і доцільності рекламних кампаній. Аналітика. Пошук найбільш ефективних методів, коригування процесів. Пошук нових шляхів розвитку компанії. Висновок на міжнародний ринок.

03

Великий, стабільний і професійний штат розробників / дизайнерів / маркетологів забезпечує надійну і постійну підтримку для автоматизації та розширення великого бізнесу.

04

Методологія управління проектами, побудована на принципах тайм-менеджменту забезпечує постійний контроль і звіти про виконану роботу, що гарантує розробку продукту в зазначені терміни.

05

Використання сучасних трендів і тенденцій в сфері світового веб-дизайну! Штат досвідчених дизайнерів, які працюють в тандемі з маркетологами. Розробка логіки продукту, створення максимально зручних для користувача інструментів / інтуїтивно-зрозумілих інтерфейсів. Комплексний UX / UI підхід до розробки інтерфейсів веб-сайтів, інтернет-магазинів і програмних рішень.

06

SEO + PPC + SMM. Ефективне комплексне просування веб-сайтів / продуктів, засноване на використанні всіх максимально актуальних каналів інтернет-реклами. Розробка персональної стратегії просування досвідченими маркетологами, зростання і контроль відвідуваності і продажів. Розробка індивідуальних систем аналітики даних.

07

Є постійними digital партнерами безлічі міжнародних / європейських / українських компаній і корпорацій. Надаємо максимально оптимальні рішення для завдань будь-якої складності, відповідно до бюджетів, стратегією і розвитком компанії.

7 причин почати автоматизацію бізнесу з нами

01 Технології

02 Аналітика

03 Штат

04 Управління

05 Дизайн

06 Digital маркетинг

07 Клієнти

1/7